Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jaką gastronomie wybrać na stoisko targowe. Czyli catering na targi.

Od lat uczestniczymy w organizacji stoisk kawowych, cateringów, barów cocktailowych h na różnego rodzaju targach. Widzieliśmy już wiele.. dlatego podsuwamy kilka wskazówek.

Jako wystawcy macie bardzo dużo pracy przy organizacji stoiska, ale przede wszystkim cały czas i energie skupiacie na potencjalnych klientach. Rzadko znajdujecie chwilę na zaparzenie kawy czy podawanie zakąsek. A do tego dochodzą gromadzące się naczynia, resztki jedzenia, dokładanie i uzupełnianie serwowanych finger foodów, śmieci itd. Niby proste, ale jednak nie.

Dlatego ważne jest, by wybrać odpowiedni catering dla Waszych gości. Zastanówcie się, co będzie najlepszym rozwiązaniem na stoisku targowym. Jacy goście targowi będą Was odwiedzać.

My podpowiadamy.

Czasem dobrze jest postawić na bary, zarówno kawowe, jak i cocktailowe. Świeżo zaparzonej kawy napiję się każdy, a niezobowiązujący cocktail orzeźwi i rozluźni atmosferę. Profesjonalni bariści i barmani zrobią całą robotę! Zadbają o smak, aromat i wygląd, a także dobre samopoczucie gościa.

Gdy stawiasz na zakąski, myśl o typowych finger foodach. Twoi goście, nie ubrudzą sobie rąk, nie będą trzymać talerza, (zazwyczaj każdy ma już torbę materiałów targowych) i będą mogli spróbować kilku smaków. W widocznym miejscu powinien stać pojemnik na wykałaczki czy serwetki, dzięki temu unikniesz bałaganu.

Jednym z kluczowych elementów, strefy cateringowej jest jej wygląd. Jeśli jest stół, niech będzie odpowiednio nakryty, świeże kwiaty, oryginalne dodatki podniosą jego atrakcyjność i przykują uwagę. Nie chodzi tylko o zaspokojenie potrzeby kawy czy ciastka, ale o to, aby przechodzący ludzie zainteresowali się i poczuli ugoszczeni.

W przypadku barów warto zadbać o zaplecze, czystość, porządek i brak wystających kabli czy worków ze śmieciami.

Profesjonalna firma zapewni powyższe standardy. Jednak Wy musicie je zweryfikować.

 Na koniec ostatni, najważniejszy punkt, czyli obsługa.

Kelnerka, barman czy barista to osoby, które reprezentują podczas targów Waszą firmę. Bardzo ważne jest, by zaznaczyć jakich standardów oczekujecie. Czy stawiacie na sympatyczną kelnerkę z uśmiechem, czy dyskretnego kelnera?

Nie sztuką jest zamówić usługę gastronomiczną na targi, sztuką jest wiedzieć jaką firmę wybrać i jak zweryfikować jej usługi, które będą miały wpływ na wizerunek Waszej firmy.

 W razie pytań służymy pomocą i radą, jak również własną ofertą na Wasze stoisko targowe.

 

 

Pozdrawiamy

Zespół Studio Smaku.

Slider
Slider