Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

MOŻE gin, chill i więcej..

to nowy <3 projekt Studio Smaku, który powstaje na poznańskiej Wildzie. Mikro gastronomia, bar zrodzony z pasji do podróży i poznawania nowych smaków.
Będzie to miejsce wyjątkowe, inne niż wszystkie i to jest pewne. Spytacie dlaczego?
Odpowiedzi jest wiele :) posłuchajcie, co Was spotka, gdy odwiedzicie to pełne słońca, aromatów ziół i pomarańczy miejsce! :-)

GIN

Przede wszystkim stawiamy na gin! Gin z tonikiem, z limonką, gin zero % czy ten ekologiczny czyli krótko mówiąc festiwal ginów z różnych zakątków świata, który co tydzień będzie uzupełniony o nową perełkę. Do naszych degustacji dokładamy również festiwal toników, jest ich bardzo dużo, chcemy przybliżyć Wam ich cierpkość, wytrawność lub słodycz cytrusów.
Będziemy opowiadać jak dobrze można połączyć wybrany tonik z ulubionym ginem. Zapowiada się ekscytująco?

TAPAS

Mniam! Kochamy jeść, jedzenie potrafi sprawić, że cały dzień staje się cudowniejszy. Ta eksplozja smaków rozbudzi Waszą wyobraźnie i przywoła lato.
Tapas zamówicie u nas w mini porcjach, chcemy abyście siedząc przy stole, mogli nawzajem podkradać sobie przekąski, dzielić się i smakować to, co najlepsze.

DESER

Znajdziecie u nas również mono porcje deserów. Przy kawie i dużej witrynie będziemy przyglądać się, jak żyje nasze miasto.

PÓŹNE ŚNIADANIA

Jeden z naszych ulubionych punktów, późne śniadanie w klimacie lata i chillu a w dodatku z lampką prosecco?! W ofercie posiadamy również prosecco 0%, więc spokojnie można po takim śniadaniu jechać dalej.. :) Idea jest dla tych, którzy, chcą się zatrzymać, zrelaksować i zacząć ten dzień inaczej niż zwykle, którzy leżąc do 12 w łóżku, włożą buty i przyjdą do nas, a my przywitamy Was całą energią tego świata, by razem z Wami rozpocząć najlepszy dzień ever!

RÓŻNORODNOŚĆ

MOŻE jest dla każdego, chcemy, aby każdy Gość znalazł tu coś dla siebie, także nie zrezygnujemy z herbaty z imbirem, wina czy mojito. Nasza wręcz dzika chęć ugoszczenia każdego, jak we własnym domu sprawia, że nasze menu jest dobrze przemyślane!

KLIMAT

I to bardzo ważny punkt! Lato, morze, wiatr we włosach i te klimaty!:D:D
Muzyka, która będzie rozbrzmiewać w głośniach, zabierze Was w daleką podróż a Wy nie będziecie chcieli z niej wracać.

OBSŁUGA

I na koniec MY! :D Wprowadzimy tam nowe standardy w gastronomii
Coś co robimy od dawna dla wszystkich naszych klientów i gości, teraz skoncentrujemy w jednym miejscu. U nas nie spotkasz typowego kelnera czy barmana, ale konsjerża gastronomii, człowieka, który od smaków kulinarnych, poprzez przygotowanie koktajlu skomponowanego specjalnie dla Ciebie, opowie Ci jego historie, dowcip, a nawet zaśpiewa i sprawi, że poczujesz się naprawdę dobrze.
To nowy poziom obsługi tylko dla prawdziwych pasjonatów tego sportu :D
Nie zawiedziemy Was! Do zobaczenia!

Slider
Slider