Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jak będzie wyglądać gastronomia w przyszłości?✌?

Możemy przyjąć wersję trochę science fiction,?? choć doszukaliśmy się takich wizji u wielu gastronomicznych sław.?? Gastronomia działa dynamicznie, chłonie nowe trendy i doszukuje się co róż nowych smaków i połączeń, jest bardzo odkrywcza a zarazem dąży do osiągnięcia najlepszych wyników.

W przyszłości potrawy przygotowywane będą wyłącznie ze zdrowych i świeżych składników oczywiście produkowanych m.in. na specjalnych tzw. zielonych farmach.?? Pełnowartościowe w składzie i aromatyczne.

Wartość odżywcza ??posiłków dostosowana będzie indywidualnie do potrzeb danej osoby?‍? a dokładnie jej zdrowia, ?samopoczucia ?czy ochoty, a potrzeby tę monitorowane będą za pomocą dedykowanej aplikacji, którą zainstalujemy sobie w telefonie,? zegarku⌚ czy też ozdobnej opasce.

??Zamawianie dań z dostawą do domu będzie tak powszechne, że najwygodniejszą jej formą będą latające drony, które w szybkim czasie dostarczą je pod same drzwi lub okno.?? Usługa będzie kontrolowana przez osobny system dostaw powietrznych.

Ekologia na pierwszym miejscu, ??a więc opakowania tylko i wyłącznie dostosowane do wtórnego użytku lub w pełni biodegradowalne.?? Każda inna forma nie będzie dopuszczona do sprzedaży.

Teraz najfajniejsze, zamiast wrzucać kolejne zdjęcia na Facebook czy Instagram, ?całą frajdą z jedzenia dzielić będziemy się poprzez wysyłanie hologramów z aromatami potraw. ?? Hologramy wyświetlimy na telefonie czy innym urządzeniu na dedykowanej apce społecznościowej.

A dzięki technologii Virtual Reality, która będzie powszechni dostępna, kolacje zjemy np. na plaży,?? rozkoszując się widokiem zachodzącego słońca i szumem fal, ? dzięki temu będziemy mogli przenieść się do dowolnego miejsca na świecie.?

Jednak jedno zostanie na zawsze, nierozerwalna więź w tej branży, miłość i pasja ?? do tworzenia nowych smaków i gotowania z największym zaangażowaniem właśnie dla nas, poprzez najlepszych szefów sceny kulinarnej z całego świata. ?‍??‍??

Jak Wam się podoba taka wizja? Do tego czasu z pewnością spotkamy i będziemy mieli okazje doświadczyć dużo ciekawych idei i trendów kulinarnych i chwała za to!  ??

Slider
Slider